trzeba uważać
Dodane przez Arecki dnia Maj 02 2021 17:41:10
UE ustanowiła własny cel klimatyczny, jakim jest ograniczenie emisji CO2 w 2030 r. o co najmniej 55 proc. w porównaniu z poziomami z 1990 r.
Największa czarną plamą w Europie są Niemcy ! Nas napierniczają karami za emisję, a 20 kilometrów od miejsca gdzie w Polsce każą likwidować kopalnie budują swoje ! Cała ta walka o środowisko to jest zwykłą wojna na wykończenie i podporządkowanie słabszych gospodarek. Jak już będą mieć za kilkanaście lat monopol na "bezpieczne" źródła energii i zapewnione dostawy Nordstreamem 1i 2 wtedy wystarcz, że przyjdzie ostrzejsza zima, i będą mogli robić co chcą. Nawet najlepsze źródła energii odnawialnej (oprócz atomu którego nie mamy) w wypadku wybuchu wojny czy klęski żywiołowej nie dostarczą nam potrzebnej ilości potrzebnej do Link bezpiecznego funkcjonowania. W taki sposób będziemy zdani na łąskę Niemca a wypadku konfliktu na sromotną porażkę.Jak to nikt nie mówi ? Pielęgniarki to co , pies Pluto . Wracając do Timmermansa , bo gdyby nadal pozyskiwano papu z pomocą trójpolówki , to żarcia zabrakłoby już dawno . Progres nauki i nowe technologie nie ominęły rolnictwa , o czym wiekowy vice raczył zapomnieć , wodę się weźmie z rur wydechowych samochodów wodorowych , to ostatnie to niby żart , ale kto wie
Timmermans powiedział, że realizacja tego celu jest możliwa, ale wymaga większego doinwestowania. Zwrócił się o państw UE o przekazanie większej ilości pieniędzy na finansowanie klimatu i pomoc krajom biedniejszym w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych.


Rozszerzona zawartość newsa
Jaki jest sens zostawać wraz z Niemcami w Niemieckiej Unii Europejskiej jak wrogo nastawiony do Polski człowiek takie rzeczy wypisuje . Dlaczego nasz Rząd nie reaguje wypowiadając umowe o zrzeszeniu z wrogami Polski . Panie Timermans to wrogie przesłanie wrogów Polski .